DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
2012
Přidáváme pár slov k roku 2012. Moc děkujeme za skvělou účast a parádní atmosféru, kterou jste vytvo
řili. Prozatím slyšíme jen kladné ohlasy a samou chválu. Moc díky, moc si toho vážíme, že jste na Blažeburgu spokojení. Počasí opět vyšlo krásně, kapelky zahrály famózně, playlist byl letos fajn. Úspěch slavila i DJ stage, která si také našla své fandy :). Bohužel i přes to všechno pozitivní se mezi námi najdou tací, kteří úspěch Blaženburgu nesou velmi špatně. Tato zkušenost nás jen posílila, protože vy, kteří jste na Blaženburgu byli a užívali jste si, vy nás zajímáte a vás si vážíme! Jak se říká, na všechny závistivce a ubožáky jednou dojde... Všichni pořadatelé udělali maximum, aby vše dopadlo, jak má... Někteří byli i tak unavení, že se nemohli v pondělí po úklidu rozjet na kole... Ale pryč s minulostí a jdeme dopředu. K budoucnosti Blaženburgu se letos nebudeme vyjadřovat, necháme to osudu a ten je nevyspytatelný :)........
 
Ještě jednou všem zúčastěným díky a mějte se krásně!!!
 
N. Zdražilová
________________________________________________________________________________________
2011
Druhý ročník je za námi. Po roce příprav festivalový den utekl jako voda. Akci hodnotíme na jedničku a to díky vám, kteří jste vytvořili naprosto pohodovou atmosféru. Všechno klapalo jako hodinky, až neuvěřitelně. Počasí krásně vyšlo. Ten nahoře nás podržel do poslední chvíle :) Kapely předvedly parádní výkony, pivko bylo krásně vychlazené a kýta na rožni byla luxusní, že se rozplývala na jazyku :). Zvuk byl unikátní. Jediné, co  nás mrzí je, že ze zdravotních důvodu nevystoupila kapela Zylwar a Cože. Zdarví je samozřejmě přednější. Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům, tedy lidem, kteří nás svou účastí podořili a přišli se hlavně bavit, pořadatelům, lidem, kteří se na akci podíleli, ať už zapůjčením vybavení, hájenky, hasičským dozorem, apod..., zvukařům, kapelám, obci Blažovice a v neposlední řadě sponzorům, bez kterých by akce nebyla. Už teď je jisté, že další ročník bude, jako že já se jmenuju já :). Za rok se těšíme. Do té doby se mějte!
_________________________________________________________________________________________
2010
Psal se rok 2008 když manželům Zdrážovcům došlo, že v Blažovicích chybí festival. Uvědomili si, že okolní obce festival mají a protože jsou tělem i duší milovníci kvalitní muziky, rozhodli se ho uspořádat. Festival se po probíhající anketě na webu pojmenoval Blaženburg fest. Předcházelo mnoho příprav a vymýšlení, které trvalo cca rok. Pořadatelé nevěděli do čeho jdou, i když podobné zkušenosti již mají, nikdy je sami neorganizovali. Pro konání festivalu zvolili areál Hájenky v Blažovicích. Tento nápad se jim v hlavě utkvěl kolem roku 2008.  Líbilo se jim, že Hájenka je místo odlehlé od obce, kousek od remízku, uprostřed přírody a jsou zde veškeré potřebné sítě. Vzhledem k tomu, že oba mají spoustu kontaktů, dobrých známých a kamarádů, nešli do toho sami a všichni nabídli pomocnou ruku. Bez nich a všech členů kapel a zvukařů by festival nebyl. Opravdu všichni se k práci a pomoci postavili čelem a výsledek byl na místě, za to jim patří velký dík! A festival by samozřejmě nebyl bez návštěvníků a posluchačů, kterých se nakonec sešlo tak moc, že vypili a snědli veškeré zásoby: ) a my jsme na to bohužel nebyli připravení. Pořadatelé opravdu nevěřili, že se Vás sejde tolik. Zelená a rum a dobrý maso příští rok bude! Protože teď to až tak vychytaný nebylo...  Jak se ale říká, chybami se člověk učí a pořadatelům bude ctí chyby napravit a vychytat. Festival vyšel krásně, až na počasí, které nepřeje žádnému s okolních festivalů, bohužel :(.
Byla to super akce a pořadatelé se na Vás těší další rok!                                           R a N