DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

10.7.2013
 
Vážení a milí,
všem, co alespoň trochu záleží na existenci Blaženburgu patří tato zpráva. Nebylo by fér vás neinformovat, tudíž oficiálně oznamujeme, že se leošní ročník, ročník 2013 se nebude konat. Přesto děkujeme za nabídky kapelám, které nám píší a že jich není málo. Doufejme v budoucnost Blaženburgu, třeba příští rock! Do té doby se mějte krásně!
_________________________________________________________________________________________
6.8.2012
Ahojte všem, díky za parádní účast a atmošku, byli jste supr. Zde odkaz k nádherným fotkám Dark Gamballe: http://www.darkgamballe.cz/fotogalerie.php?level=album&id=145#aims
_________________________________________________________________________________________
3.8.2012
 
Zdravíme vás a moc se těšíme, zítra to 16 hod. vypukne. Přípravy se nachylují ke konci a počasí nám přeje :) Zítra čau :)
__________________________________________________________________________________________
31.7.2012
Milí přátelé, počasí nám prozatím přeje, slabý děšť a slabý vítr nás neohrozí, bude cca 240 zastřešených míst. Včera sme hovořili s blažovskou Magmou, která otevírá festivalový den a to cca mezi půl šestou a šestou. Z jejich řeči bylo jasné, jak se na vystoupení těší, zrovna se vraceli ze zkoušky :). Doufáme, že je přijdete podpořit. Jsme moc rádi, že někteří nás oslovují s prosbou zarazervovat stůl, moc si toho vážíme :) a rádi jim to splníme. Hurá hurá, trička jsou na světě, Fruit Of The Loom dámská a pánská s potisky různých barev a velikostí. Děkujeme našim místním modelkám a modelům za fotky :). Kus stojí 160 Kč, můžete objednávat na dobírku ( s poštovným ) na e-mailu blazenburg@seznam.cz, nebo si tričko zakoupit v sobotu na místě. Zde slíbené foto:
_
 
_______________________________________________________________________________________
12.7.2012
10 ks volných vstupenek předáno na rádio Beat, tak sledujte soutěž samolepková jízda Moravou s Kudlem a vyhrajte! Další novinkou je, že pro vás připravujeme festivalová trička, které si můžete za pár kaček zkoupit přímo na festu. Budou dámské a pánské, značky Fruit Of The Loom různých barev a velikostí. Dále připravujeme soutěže o drobné ceny. Moderátorem akce bude opět Jirka Židů alias Jiří 'Máňa' Židů. Akce začíná v 16:00 hod, přijďte včas, ať vám nic neuteče, protože kapely jsou letos velmi kvalitní a přitom každá z úplně jiného ranku. Bude to pecka, těšíme se na vás!
______________________________________________________________________________________
29.6.2012
 
Zdravíme, bohužel RATM revival nevystoupí, ale to nevadí, kapel je dost a pořád je  na co se  těšit, my se totiž na vás těšíme :). Kdyby jste chtěli, aby vám zbylo víc na pivko, tak můžete v soutěži samolepková jízda Moravou na rádiu BEAT vyhrát volné vstupenky :). Tak toho využijte!!! :)
_____________________________________________________________________________________
17.6.2012

Hrací časy:

ROCK STAGE:

17:30 - 18:15 Magma

18:30 - 19:15 In Touch

19:30 - 20:15 Pangram

20:30 - 21:15 Propaganja

21:30 - 22:15 Lidopop

22:30 - 23:15 Dark Gamballe

23:30 - 00:15 Gate of Sorrow

00:30 - 01:15 RATM revival

1:30 – 2:15 Serwatt

DJ STAGE:

20:00 - 01:00
Thomas Well
Wrist
Leonov Bronski
 
_________________________________________________________________________________________
4.5.2012
 
Rozhovor s Pangram :) zde:
 
Modré odpovědi Macek ( basa ), bílé Filda ( kytara )

Jak dlouho fungujete? Od roku 1997. O pár let dříve jsme v mírně pozměněné sestavě hráli krapátko tvrdší styl, ale v roce 1997 jsme založili PANGRAM a tím jsme odstartovali i nový, snad modernější, styl muziky.

 

Jak jste přišli na název kapely? Pangram znamená větu obsahující všechna písmena abecedy, tak jako i naše hudba obsahuje více stylů dohromady. Tehdy s tím přišel náš bývalý basák Ivan Kotouček a my jsme se s tím ztotožnili. Jo jo, je to přesně tak. Myslím si, že se nám to + - celou dobu daří, ale nejvíce podařené je to myslím na CD, které máme nyní rozpracované J, a které, jak doufám, spatří světlo světa ještě letos. Však počkejte J!

 

Kdo u vás skládá hudbu, kdo texty? Hudbu historicky většinou já, ale v poslední době hodně přispívá také Filip (kytarista). S texty je to boj. Něco vždy udělám já, něco Filip, něco ostatní a něco vždy sháníme i mimo kapelu. Už jsem v tom Macka nemohl zkrátka nechat samotného, tak jsem také přispěl s troškou do mlýna (aby bylo co mlítJ ).     

 

Co Vám hudba dává? Pro mne už je to dnes víc o možnosti potkat se s klukama z kapely a odpočnout si od všedního života, než o samotné hudbě. Smutný, ale je to tak. Už su na to asi starej…  A já si zase tak starej nepřipadám J. I když nerad, ale akceptuji Mackův názor. Pro mě je ale muzika stále docela droga, a proto jsem rád, že nám kapela ještě funguje natolik, že můžeme zkoušet a koncertovat. A že těch koncertů máme… J.

 

Jaké z vystoupení, které jste absolvovali, vám nejvíce utkvělo v paměti a proč? Asi soutěžní fesťák na Vranovské přehradě – hodně lidí, perfektní atmosféra i zvuk. Navíc léto, pivo,… Fesťáky jsou jednoznačně nejlepší. S tou Vranovskou přehradou bych se také ztotožnil a ještě bych přidal, ale pakliže je dobrej zvuk a zejména když přijdou lidi, které muzika která na koncertě burcuje zajímá (dnes velmi ojedinělá záležitost J), tak je dobrej každej koncert. Ale open air je open air. Mám takovej pocit, že bysme letos měli hrát na Blaženburgu J, takže to by mohla být dobrá open air akce… V minulém roce se to nepovedlo, protože Mackovi se narodil zrovna v den našeho plánovaného vystoupení malý muzikant J, takže jsme zbytek kapely byli jen v pozici naslouchačů ostatních kapel. Tak tedy letos a v plné síle!! J

 

Jakou hudbu posloucháte, kdo je Vaším vzorem? V poslední době hlavně moderní metal /rock, post-grunge ale i třeba moderní gotiku. Konkrétní vzor nemám, ale z naší hudby vždy byly a jsou cítit vlivy Korn, Linkin Park, Machine Head atd. Je toho hodně, záleží jaká je nálada. Mimo Mackem zmíněné mám hodně rád (vím, že je to již trošičku old school, ale stále plodí nové desky) Megadeth, Dream Theater, ale s chutí si poslechnu i tvrdší – například Meshuggah nebo Sees. Z českých se mi líbí třeba Krucipüsk.

Jaké kapele byste chtěli jednou dělat třeba předkapelu, se kterou kapelou byste si rádi zahráli? Pokud to vezmeme jako scifi, tak určitě s jednou z výše jmenovaných J. A když jsme u toho scifi, tak pokud tomu scifi dáme ještě vyšší level, tak bysme rádi, aby některá z jmenovaných kapel dělala předskokana nám :-)))))).

 

Kde hrajete raději v klubech nebo venku pod nebem? Na to takhle nedokážu odpovědět. Obojí má něco do sebe a záleží spíš na konkrétní akci a hlavně na lidech. Jo jo, to je přesné – už jsem to popsal výše a je to přesně jak říká Macek. Když jsou dobří lidi a v hojném počtu :-), tak je dobrá dá se říct každá akce.

 

Co si myslíte o hudební scéně v ČR? Myslíte si, že ČR má hodně kvalitních hudebních těles, či interpretů? Myslím si, že globálně (tedy v celosvětovém měřítku) ne, ale na druhou stranu to odpovídá velikosti naší země a možnostem. Necítím se jako odborník, který by se k tomu mohl fundovaně vyjádřit. Ale když tak nad tím přemýšlím (a nechci se nikoho, včetně nás J, dotknout), tak handicapem českých kapel je, že většinou přebírají vlivy zahraničních kapel a v těch pokračují. Takže málokdy se u nás objeví něco moderního a tedy nového, zajímavého.

 

Co byste vzkázali návštěvníkům festivalu, kteří se na vás určitě moc těší? Hlavně ať přijdou! Pospěšte, v předprodeji jsou poslední lístky, tak ať se na vás dostane J!

_________________________________________________________________________________________
5.4.2012 prozatimní plakát akce
 
 
________________________________________________________________________________________
5.4.2012
 
Díky i za odpovědi kapele IN TOUCH. Nejenom jejich muzika vypovídá o náklonnosti ke kapale K25A, koneckonců to v rozhovoru i sami přiznali :)

Jak dlouho fungujete?

Fungujeme od roku 2009, ale v nynější sestavě koncertujeme od června 2010

 

Jak jste přišli na název kapely?

S názvem přišel náš baskytarista Hanz. Chtěli jsme mít anglický název a zároveň se nám líbila myšlenka být s fanoušky „v kontaktu“. A v té době jsme vůbec netušili, že existuje nějaký přiblblý časopis stejného názvu J

 

Kdo u vás skládá hudbu, kdo texty?

O hudbu a texty se stará náš kytaristo-zpěvák Tomstr.

 

Co Vám hudba dává?

Příjemně strávený čas s kamarády, spoustu zábavy, nových přátel, super akce… Není nic lepšího, když za vámi přijde po koncertě člověk s tím, že jste se mu moc líbili, vezme si kontakt a třeba si koupí i placku (v nejlepším případě dohodne další koncert?!).

 

Jaké z vystoupení, které jste absolvovali vám nejvíce utkvělo v paměti a proč?

Asi nejvíc vzrušující pro nás byl koncert s klubovou legendou Kurtizány z 25.Avenue v prosinci 2011. Jednu songu si s námi dokonce zazpíval i Tom Vartecký, kterému se naše vystoupení moc líbilo a celkově se ten večer strašně vydařil. Spoustu lidí, výborná parta… Tohle se hodně povedlo a rádi na to vzpomínáme. A pak samozřejmě křest našeho EP ze září 2011, kde bylo přes 160 platících lidí na několika metrech čtverečních. To bylo nezapomenutelné…

 

Jakou hudbu posloucháte, kdo je Vaším vzorem?

Každý člen v kapele poslouchá svoji oblíbenou muziku, asi se neshodneme na jednom konkrétním „vzoru“. Ale všichni máme rádi Kurtizány z 25.Avenue.

 

Jaké kapele by jste chtěli jednou dělat třeba předkapelu, se kterou kapelou by jste si rádi zahráli?

Zase je to složité říci za všechny. Já osobně (Tomstr) bych si z tuzemských kapel zahrál třeba s Imodium, Rattle bucket, nebo v nejlepším případě jel trochu delší šňůru s K25A. Zahraniční kapely asi nemá cenu jmenovat, protože je to čirá utopie. J … Ale tak Foo Fighters by se hodili...  

 

Kde hrajete raději v klubech nebo venku pod nebem?

Kluby jsou úžasné svojí atmosférou. Lidi máte k sobě mnohem blíže, než na větším podiu na open-air, kde stojí za bariérou třeba 10metrů od vás. Když je správná konstelace, hraní v klubu je jedna z nejlepších věcí, kterou může muzikant zažít.

 

Co si myslíte o hudební scéně v ČR? Myslíte si, že ČR má hodně kvalitních hudebních těles, či interpretů?

Nedávno jsme si mohli přečíst vyjádření pana Špuláka na českou hudební scénu, kde podle jeho slov chybí tah na bránu a český hudební svět nemá výraznou osobnost. Na každém šprochu pravdy trochu -> známe spoustu vynikajících muzikantů, kteří jsou zajímaví, ale bohužel neznají ta správná jména k tomu, aby byli známější. Na druhou stranu je zase pravda, že špatný produkt se špatně prodává, takže kde je pak kámen úrazu? J

 

Co by jste vzkázali návštěvníkům festivalu, kteří se na vás určitě moc těší?

Přivezeme na fest co nejlepší show s nejlepším výběrem skladeb, co máme a moc se na koncert těšíme. Je to zároveň naše nejdelší koncertní cesta, takže o důvod víc se těšit!

________________________________________________________________________________________

4.4.2012
Jako další nám stručně, ale výstižně odpověděla kapela Serwatt:

Jak dlouho fungujete?

3 – 4 roky

 

Jak jste přišli na název kapely?

Kamoš měl haluzovej sen J    

 

Kdo u vás skládá hudbu, kdo texty?

Týmová spolupráce

 

Co Vám hudba dává?

Životní styl a zábava

 

Jaké z vystoupení, které jste absolvovali vám nejvíce utkvělo v paměti a proč?

Melodka a Metro – oba kluby byly uplně narvaný a všichni pogovali což nás dostává do pohody !!

 

Jakou hudbu posloucháte, kdo je Vaším vzorem?

Cokoliv vzorů ma každej hodně !!

 

Kde hrajete raději v klubech nebo venku pod nebem?

Klubová scéna

 

Co si myslíte o hudební scéně v ČR? Myslíte si, že ČR má hodně kvalitních hudebních těles, či intrpretů?

V pohodě je zde hodně kvalitních kapel

 

Co by jste vzkázali návštěvníkům festivalu, kteří se na vás určitě moc těší?

Kalíme kalíme pijeme pijeme nespíme nespíme :) a hlavně pogujem pogujem :)

__________________________________________________________________________________________
27.3.2012
 

Vystupujícím kapelám jsme zaslali pár otázeček. Podívejte se na jejich odpovědi :). První jsou Dark Gamballe:

Jak dlouho fungujete?

V červenci 2012 budeme hrát 22 let. Od 1990 – 1999 pod názvem Dark. Od roku 2000 Dark přejmenováno na Dark Gamballe.

Jak jste přišli na název kapely?

Slovo Gamballe bylo součástí šamanských výkřiků prvního bubeníka Josepha. Nám se natolik líbilo, že jsme jej použili pro pojmenování vlastní planety, několika příběhů pro CD, a také pro rozšíření názvu skupiny.

Kdo u vás skládá hudbu, kdo texty?

Většinu hudby skládali a skládají kytaristé i basista. Po té vše projde přes Toma, který je hlavním aranžérem a také autorem několika písní. Texty píšu já, za občasného korekčního přispění ostatních členů D.G..

Co Vám hudba dává?

Věčné mladí :)) a taky radost.

Jaké z vystoupení, které jste absolvovali vám nejvíce utkvělo v paměti a proč?

To bude asi u každého jinak. Nejvíc mě dostalo asi premiérové vystoupení na Masters of Rock, kdy vyšlo album Superstar a lidé obrovským sborem zpívali píseň Běh na dlouhou trať. Úplně mi stáli chlupy na celém těle:))).

Jakou hudbu posloucháte, kdo je Vaším vzorem?

Depeche Mode, Sevendust, Doors, Alter Bridge, Bjork, Pražský Výběr /první dvě alba /, Clawfinger, Beatles, Foo Fighters, Davida Bowieho, Stooges, Faith no More, S.O.A.D., R.H.CH.P.…..atd…atd

Jaké kapele by jste chtěli jednou dělat třeba předkapelu, se kterou kapelou by jste si rádi zahráli?

Foo Fighters, nebo Faith no More

Kde hrajete raději v klubech nebo venku pod nebem?

Všude, kde je to pohodě a kde nás lidi mají rádi.

Co si myslíte o hudební scéně v ČR? Myslíte si, že ČR má hodně kvalitních hudebních těles, či intrpretů?

Nejsme na tom vůči Světu nijak oslnivě, ale myslím, že se neustále zlepšuje nástrojové vybavení, hráčské umění muzikantů i studia už umí nahrát dobré nahrávky. Myslím, že vše bude jen lepší. Co Čech, to muzikant ne????

Co by jste vzkázali návštěvníkům festivalu, kteří se na vás určitě moc těší?

Že se na ně těšíme určitě víc. Bude to fajn přátelé. Děkuji za prostor a mějte se co nejlépe.
10 a Dark Gamballe

________________________________________________________________________________________
25.3.2012

Občerstvení na Blaženburg zajistí Petr Dohnálek - řeznictví uzenářství Blažovice v podobě klobásek uzených či pečených, máme se na co těšit :)

________________________________________________________________________________________
23.3.2012
 
Kapela Lidopop, která vystoupí na Blaženburgu udělala hymnu po Kometu, doufáme, že se o ni podělí i na Blaženburgu :) Moc se těšíme... Zde je ukázka....:)
 
http://www.youtube.com/watch?v=5ZFYbnojx6g
_________________________________________________________________________________________
23.3.2012

Zdravíme, další a poslední potvrzenou kapelou je Gate of Sorrow. Kapela Gate Of Sorrow vznikla v roce 2006 změnou původního názvu kapely Gate, která byla zformována již v roce 1997. Ke změně názvu došlo z důvodu několika personálních změn a také úpravy hudebního stylu. Kapela nyní hraje melodicky laděnou tvrdou hudbu, kde se prolínají extrémní a tvrdé kytarové party s nekompromisním dusotem bicích doplněné o drsné mužské vokály, přičemž se zároveň tyto temné složky dokonale propojují s bombastičností symfonických kláves a melodickým ženským operním sopránem, studovaným na konzervatoři. Všechny tyto prvky se perfektně odráží v nově vydaném CD Enter Through The Gate, které sklízí velmi dobré ohlasy po celém světě.
Ukázku si poslechněte na:
http://bandzone.cz/gateofsorrow

 
_________________________________________________________________________________________
21.3.2012

DJs, kteří se představí na Blaženburgu - Thomas Well, Wrist, Leonov Bronski

DJ Wrist nám sdělil, že zazní styly taneční a poslechové muziky - electro house, tech-house, electro, breakbeat, drum and bass, triphop...

Zde se můžete dozvědět něco víc...

http://www.idj.cz/thomas-well/
http://www.idj.cz/leonovbronski/

_________________________________________________________________________________________
20.3.2012
 

Zdravíme po delší době, nespíme!!!!!, jen připravujeme a promýšlíme ... :) Jak jsme již zmiňovali, playlist vystupujících kapel je skoro hotový. Zavítají nám vynikající Dark Gambale, Lidopop v čele s Kudlem, burácející Pangram, alternativní Propaganja, dále Rage against the machine revival, Serwat se svoji jedinečnou Serwišou, po dlouhé době vystoupí blažovská Magma a v neposlední řadě jsme vybrali kapelku In Touch ze Železného Brodu a to asi ze sta nám zaslaných nabídek vystoupení, za které moc děkujeme, ale bohužel fesťák je jednodenní a není to kam nacpat... Jako velkou novinkou a již zmiňovaným překvapením pro vás je, že na Blaženburgu bude druhá taneční Stage, kde se vám představí 3 DJ s vlastí tvorbou a gramcem. Žádné bezmyšlenkové pouštění hotových válů..., ale alternativní tvorba DJ. Veříme, že se takto přiblížíme i dalším milovníkům hudby třeba i taneční a na fesťák zavítají lidé, které rocková hudba neoslovuje. Druhá Stage bude oddělena tak, aby se muzika vzájemně netloukla a každý si vychutnal to své :). Jména DJ a jejich ukázky poskytneme později společně s dalšími informacemi. Nedílnou součástí taneční Stage budou míchané nápoje, které samozřejmě může ochutnat každý návštěvník festivalu dle své libosti. Další info podáme, do té doby se mějte!!!

 
________________________________________________________________________________________
19.1.2012
 
Mezi další potvrzené kapely se řadí blažovská Magma, dále Propaganja, In Touch, Serwatt, RATM ( Rage against the machine) revival sledujte v sekci program a kapely, kde najdete více info, dále jsme přidali pár foteček z 2011...
 
_________________________________________________________________________________________
7.1.2012
 

Přejeme hodně zdraví v novém roce a přinášíme Vám čestvé informace k ročníku 2012. Přípravy jsou opět v plném proudu a máme první dvě potvrzené kapely právě pro letošek, a to jsou DARK GAMBALLE, které určitě nemusíme představovat a brněnská kapelka LIDOPOP, grunge-punk z Brna, jejímž frontmannem je Martin Kudlička, zvaný Kudla, moderátor, promotér a marketingový pracovník rádia BEAT, které s námi bude určitě dále spolupracovat.
 
Nové informace budeme postupně doplňovat.
 
_______________________________________________________________________________________
 
FOTO Z 2011!!!!!!!!!! http://jadeaniki.rajce.idnes.cz/

_______________________________________________________________________________________

9.8.2011

Akce je za námi, děkujeme za podporu a dobrou účast, také za podporu kapel. Doufáme, že jste byli spokojení. Těšíme se na váš názor. Mějte se hezky :)

_______________________________________________________________________________________

2.8.2011

Kapela Zylwar, na kterou jsme se moc těšili nevystoupí, ALE po dlouhé odmlce uslyšíme kapelu COŽE!

_______________________________________________________________________________________

29.7.2011

Dle předpovědí ČHMÚ má být 6.8.2011 celkem pěkně, ale jak všichni víme, vše může být jinak. V každém případě budou připravena zastřešená místa, akce se blíží, už se těšíme :)!!!

________________________________________________________________________________________

26.7.2011

Proti přírodním živlům nás ochrání spolek dobrovolných hasičů Blažovice, děkujeme, že se postarají o naši bezpečnost.

________________________________________________________________________________________

21.7.2011

aktuální plakát

 

 

_______________________________________________________________________________________

20.7.2011

Pro ty, kteří budou stanovat, popř. spát v autech, pod širákem apod., bude ráno kolem 9 hod. nachystán stánek s občerstvením, aby jste se mohli před cestou domů nasnídat a dát si třeba kávu, vodu apod.... Ve 11:00 hod. se areál uzavírá. Po skončení festivalu se taktéž areál uzavírá a otevírá v 9:00 hod. ráno právě na snídani a kávu.

_______________________________________________________________________________________

19.7.2011

Gate of Sorrow, kteří nevystoupí zastoupí kapela ONSET z Brna, která má za sebou hromadu profi zkušeností, odehráli např. šňůru z Koler Bandem, několik koncertů s kapelou Debustrol apod. Takže jejich vystoupení Vás určitě zvedne ze židlí a neponechá chladnými. Z jejich vystoupení vždy sálá hromadu energie a profesionality. Hrají trvdý styl burácejícího hard-coru. Jsme rádi, že kluci dojedou. Doufáme, že i vy!

______________________________________________________________________________________

17.7.2011

 

________________________________________________________________________________________

14.7.2011

Dnes nám odřekla kapela Gate of Sorrow, moc nás to mrzí, ale neusneme na vavřínech a hledáme náhradu.

_______________________________________________________________________________________

13.7.2011

Stanové městečko oficiálně potvrzeno. Místa k postavení stanů budou vyznačena, taktéž parkovací místa, kde vám může autíčko stát třeba do rána.

______________________________________________________________________________________

11.7.2011

Článek o festivale Blaženburg si v nejbližší době můžete přečíst v brněnském deníku METRO a DENÍKU..

________________________________________________________________________________________

1.7.2011

Připravujeme soutěž o ceny.....

_________________________________________________________________________________________

1.7.2011

Příjemnou informací je, že nás celým festivalovým dnem provede talentovaný, charismatický moderátor Jiří Židů, nazývaný Máňa. Je to člověk s obrovským hudebním přehledem. V přestávkách mezi přehazovaním kapel bude provádět rozhovory s kapelami apod., což by mohlo být takovým zajímavým oživením večera, moc se těšíme :)...

Máňa

 

_________________________________________________________________________________________

17.6.2011

Probíhá oficiální výlep plakátů, upoutávku uslyšíte i na brněnském rádiu Magic formou čtené reklamy, na Beatu uslyšíte upoutávku s hlasy pořadatelů:), strašná hlína :). Těšíme se na VÁS!!!

_________________________________________________________________________________________

27.5.2011

Na festiválku najdete ministáneček s ručně vyráběnou bižutérií, takže dámy, jestli budte mít zájem, zavítejte k němu, protože jsou to opravdu originální kousky, které vás mohou krásně nazdobit :). Fotečky výrobků jsou zde k nahlédnutí:

 

________________________________________________________________________________________

3.5.2011

  

________________________________________________________________________________________

24.4.2011

Podařilo se nám pořídit zastřešení pódia půlkruhového tvaru z ocelové konstrukce. Velké je 7 x 4 metry, výška 4,5 m. Kdo by měl zájem o pronájem, nechť neváhá kontaktovat tel: 603 383 365 - Radek Zdražil.

Foto je bez plachet a zad, ale jsou již hotové a k dispozici. Plachty jsou zelené z 200 g tkaniny, záda jsou černá a průsvitná.

Cena bude velmi rozumná.

_______________________________________________________________________________________

16.4.2011

Ahoj lidičkové, přípravy jsou v plném proudu, všechny kapely jsou potvrzené, tudíž kostky jsou vrženy. Moc děkujeme sponzorům Lucce, Simoně, a všem lidem, co mají zájem nám jakkoliv pomoci a již pomohli, či pomůžou, moc si toho vážíme. Děkujeme spolku myslivců, kteří nás ochotně podporují a zapůjčí plac a obci za povolení akce.

______________________________________________________________________________________

2.3.2011

Protože stále chceme, aby byl Blaženburg multižánrový fest, tento rok si snad příjdou na své i naše rodičovstva, protože do Blažovic přijede zahrát smečka ostřílených muzikantů z Brna a to kapela The Madmen, která nám představí tvorbu kapel Deep Purple, Led Zeppelin a Uriah Heep a to formou revivalu. Na své si příjdou i fanoušci doom-deathu a speed-poweru a to v podání kapel Sagittari a Gate of Sorrow. Další info budeme postupně přinášet....

________________________________________________________________________________________

1.3.2011

Zítra se bude natáčet reklama do rádia na Blaženburg v blažovském "studiu" Stodola. Tuto reklamu uslyšíte cca 14 dni před akcí 5x denně narádiu BEAT, které tímto zdravíme a děkujeme za podporu!

_______________________________________________________________________________________

11.2.2011

Kompletní seznam vystupujících kapel doplněn :), přípravy jsou v plném proudu...

_______________________________________________________________________________________

17.1.2011

Přidány nové fotečky..
_______________________________________________________________________________________

10.11.2010

Další kapelkou, která potvrdila své účinkování na Blaženburgu je kapelka Metal Kozelce!!! Takže dle jejich slov pokud se nic nepos... rádi vystoupí!!!

_______________________________________________

10.11.2010

Kurtizány dnes zrušily koncík, který se měl konat v Brně na Flédě, o to více se můžeme těšit na tuto vypečenou kapelku na open-air festu, který se bude konat v Blažovicích cca 10 km od Brna vlakem!!!!!

_______________________________________________

19.10.2010

Kromě toho, že nás na Blaženburg  dojedou pobavit Kurtošky - praví a nefalšovaní!!!, můžeme se těšit na kapelku Gate of Sorrow, která je taktéž potvrzená... :)

______________________________________________

3.10.2010

Zdravíme
všechny! Máme pro vás žoviální zprávu, která určitě potší všechny případné hosty festivalu Blaženburg 2011, a to sice že na fesťáku vystoupí kapela, jejímž frontmannem je Tomáš Vartecký se svou smečkou KUTIZÁNY Z 25. AVENUE!!!!! Doufáme, že přijdete tuto kapelku podpořit : )

________________________________________________________________________________________
 
11.8.2010
 
V sekci fotogalerie jsou přidány fotečky s festivalu, koukněte :)
 
________________________________________________________________________________________
9.8.2010

Tak je to za námi! Děkujeme, že jste dorazili v hojném počtu. Pobrali jsme zkušenosti a příští rok slibujeme, že bude víc rumu a zelené : ). Ač nerad, tak si pan mistr masa v té tmě nevšiml, že do potěru na maso omylem přišla pálivá paprika, ale na druhou stranu, aspoň byla větší ...žíža : ) Takže tyto věci dovychytáme a dovyladíme a budeme se těšit za rok!!

___________________________________________________________________________________________
 
7.8.2010 - Přišel den D, probíhají poslední dochystávačky a i když nám počasí moc nepřeje, tak nás to neodradilo, nejsme přece s cukru : ) Určitě je kde se schovat! Tak dnes v 16:00 papa. Blaženburg fest. blazenburg.wbs.cz
________________________________________________________________________________________
4.8.2010 jako supr nápad uvádíme GPS souřadnice
Loc: 49°9'43.042"N, 16°47'48.245"E místa konání. Akce se blíží, doufám že dorazíte :)
 
___________________________________________________________________________________________
30.7.2010 - Fesťák se blíží a vychytáváme pro Vás poslední přípravy. Na fesťáku si budete moci i zahrát stolní fotbálek, který se nám podařilo zajistit. Vzhledem k tomu, že nás neustále trápí počasí, je připravena  velká kapacita zastřešených míst, takže by nám pák kapek nemuselo ani vadit.
Těšíme se na Vás...
 
____________________________________________________________________________________________
26.7.2010 - Zdravíme Vás! Dnes jsme pro Vás zřídily oficiální web Blažovického festivalu, který se bude konat 7.8.2010. Právě v těchto dnech bude v obci Blažovice na Nádražní ulici probíhat rekonstrukce vozovky. Z tohoto důvodu bude pro řidiče v obci vyznačena ze všech směrů objížďka, pěší ujdou o 100 metrů více. Doufáme, že Vás to neodradí a dorazíte v hojném počtu, těšíme se na Vás!!!
___________________________________________________________________________________________